Opublikowano

Doskonała sterylizacja narzędzi w nowoczesnym urządzeniu

autoklaw-steamjet

Wszelkiego rodzaju narzędzia używane do różnego rodzaju zabiegów medycznych lub kosmetycznych powinny być sterylizowane. Tylko ten zabieg może zapewnić, że osoby poddane danym zabiegom nie zachorują na żółtaczkę, HIV, grzybicę czy innego rodzaju choroby. Dzisiaj urządzenia do sterylizacji są obowiązkowe w gabinetach medycznych, laboratoryjnych czy kosmetycznych.

Nowoczesne urządzenie do sterylizacji narzędzi

Autoklaw steamjet (https://danlab.pl/nasze-produkty/oczyszczanie-i-sterylizacja/autoklawy/autoklawy-poziome/autoklaw-steamjet/) to przykład urządzenia najnowocześniejszego jeśli chodzi o wysterylizowanie narzędzi. Urządzenie jest najszybszym urządzeniem tego typu, odkaża narzędzia już w 7 minut. Ma 100% wymagań sanepidu i jest coraz częściej używany przez stomatologów, kosmetyczki, podologów, chirurgów czy tatuażystów.

Kilka danych technicznych

Urządzenie jest najszybsze i najmniejsze na rynku, pracuje bardzo cicho i doskonale sterylizuje wszelkiego rodzaju narzędzia. Można w nim sterylizować przedmioty pojedynczo lub w pakietach, ma dwa lata gwarancji i możliwość archiwizacji przebiegu każdej sterylizacji. Autoklaw steamjet to doskonałe urządzenie, super nowoczesne i bardzo wydajne.

Certyfikowane

Urządzenie posiada odpowiednie certyfikaty i najwyższą klasę B. Mimo, że używany jest także do zastosowań pozamedycznych, został uznany za urządzenie medyczne. Autoklaw steamjet to najlepsze urządzenie, wykorzystywane do odkażania narzędzi. Jest to najnowocześniejsza technologia a zarazem urządzenie, które doskonale wpisuje się w aranżację niejednego gabinetu.